In het middelste gebouw (B) van de 3 Duinerei gebouwen, Zon, zee en Strand. Op de 2de verdieping ligt Duinerei B201. Dit ruime appartement is ingericht voor 4 a 5 personen en zal u aan niks ontbreken.
De woning ligt aan het dorpsplein van het badplaatsje Groote Keeten, slechts een kleine wandeling door de duinen naar het strand. In Groote Keeten vindt u nog de authentieke strandsfeer, gezellig druk op de zomerse dagen. Heerlijk om even op het terras te zitten van het strandpaviljoen of aan het groene dorpsplein. In het voor- en naseizoen vindt u hier nog de rust en ruimte. Ga lekker struinen over het ruime, dan vaak vrijwel lege, strand of wat dacht u van een mooie wandeling door het nieuwe natuurgebied Abbestee.
De woning van circa 85 m2 beschikt over een ruime woonkamer met open keuken, eettafel voor 5 personen en een ruime zithoek met bankstel en comfortabele stoel. Vanuit de woonkamer bereikt u via een schuifdeur ook het zonnige balkon.
De open keuken is van alle gemakken voorzien met vaatwasser, combioven, koelkast met vriesvak, koffiezet apparaat en Nespresso. De badkamer douche en separaat ligbad. Naast de badkamer vind je een los gasten toilet.
De woning heeft een kleine inpandige berging met wasmachine en tussen gebouw A en B in een aparte stalling voor fietsen.
Heerlijk genieten in Groote Keeten.
Ben jij op zoek naar een vakantiehuis met laadpaal? Achter dit vakantiehuis op de grote parkeerplaats is een laadpaal aanwezig voor elektrische auto’s. Dit betreft een publieke laadpaal. Benieuwd naar meer huizen die beschikken over een laadpaal? Kijk dan eens hier.
Op zoek naar dat ene fijne vakantiehuis aan de kust, even lekker weg in eigen land.
Dan bent u bij Callantsoog Vakantiehuisjes aan het juist adres. Als onderdeel van LekkerNaarZee vindt u bij ons ruim 125 vakantiehuisjes direct aan zee in Callantsoog, Groote Keeten en Sint Maartenszee.