Zomervreugd

Zet op favorietenlijst Verwijder uit favorietenlijst
627,62 - 1492,62
per week
deel mail app kopiëer

Huize Zomervreugd – vakantiehuis met gastenverblijf en omheinde tuin in Callantsoog

Op t Landtweg 10 - Callantsoog

Compleet vakantiehuis met apart gastenverblijf

Huize Zomervreugd is een charmant vakantiehuis met een zeldzaam extraatje: een volledig ingericht gastenverblijf in de tuin. Samen bieden het huis en het gastenverblijf slaapruimte aan 6 personen – ideaal voor families of vrienden die samen op vakantie willen, maar ook hun eigen plek waarderen. Het huis is rustig gelegen in een straatje zonder doorgaand verkeer, op slechts 200 meter van het strand en dicht bij het dorpsplein van Callantsoog.

Je komt het huis binnen via de achtertuin, direct in de moderne, volledig uitgeruste keuken. Hier vind je o.a. een 4-pits gasfornuis, combimagnetron, koelkast met vriesvak, Senseo, broodrooster, eettafel en meer. Aansluitend ligt de badkamer met douche en wastafel.

Wooncomfort en gezelligheid

De woonkamer is licht, sfeervol en biedt uitzicht op de tuin én op de duinen. Met een comfortabele zithoek, sfeervolle houtkachel en brede vensterbanken is dit de perfecte plek voor een goed boek of gezellige avond. Er is een extra terras aan de straatzijde op het zuidwesten, en de grote tuin achter het huis is goed omheind – ideaal voor huisdieren of kinderen. Ook is er een fietsenberging aanwezig.

In het hoofdhuis zijn twee slaapplaatsen in een aparte slaapkamer en twee op een uitstekende slaapbank in de woonkamer (1.40 x 2.00 m), met extra verduistering voor goede nachtrust.

Volledig ingericht gastenverblijf

Het gastenverblijf in de tuin is geschikt voor 2 personen, met een tweepersoons opklapbed, eigen badkamer met douche en toilet, en een klein keukenblok met Senseo en waterkoker. De perfecte oplossing voor privacy binnen je gezelschap.

Kenmerken in het kort:

  • Geschikt voor 6 personen
  • Eigen gastenverblijf met badkamer
  • Houtkachel
  • Omheinde tuin
  • Huisdieren toegestaan
  • Fietsenschuurtje
  • Draadloos internet en DVD-speler
  • Terras voor én achter het huis
  • Gelegen op slechts 200 meter van het strand

 

Veelgestelde vragen

Is het gastenverblijf los te boeken?
Nee, het gastenverblijf hoort bij de boeking van Huize Zomervreugd en wordt altijd samen met het hoofdhuis verhuurd.

Is de tuin volledig omheind?
Ja, zowel de voor- als achtertuin zijn goed afgeschermd, ideaal voor honden of kleine kinderen.

Hoe ver is het naar het strand en centrum?
Slechts 3 minuten lopen naar het strand en ook het centrum van Callantsoog ligt op loopafstand.

 

Boek nu jouw verblijf in Huize Zomervreugd en geniet van de luxe van een eigen gastenverblijf, sfeervolle woonkamer met houtkachel en een strandvakantie op een unieke plek in Callantsoog.

= 6 personen
= 2 slaapkamers
= strand op 300m
= kindvriendelijk
= rookvrij
= huisdieren toegestaan
Toevoegen aan mijn favorietenVerwijder uit mijn favorieten

Detail informatie van het vakantiehuis Zomervreugd

Algemeen

  • Roken niet toegestaan
  • Wifi
  • Wasmachine
  • Droger
  • Gelijkvloers
  • Open haard

Keuken

  • Filter koffie
  • Combioven
  • Vaatwasser
  • Koelkast met vriesvakje

Badkamer

  • Aantal badkamers2
  • Aantal toiletten2
  • Douche

Buiten

  • Omheinde tuin
  • Schuur
  • Tuin
  • Terras

Extra's

  • Unieke ligging
  • Afstand speeltuin550 m
  • Leuk voor kinderen
  • Huisdieren toegestaan
  • Parkeren direct bij woning

Ligging

  • Afstand tot strand300 m

Standaard wisseldag

  • Vrijdag wissel

Referenties

Heerlijk verblijf. Echte aanrader.
v. Lente
Leuk, gezellig huisje. Zeker voor herhaling vatbaar!
Familie Alma - Zomervreugd
In één woord: fantastisch!!! We hopen hier zeker terug te komen!
Familie de Vries - Zomervreugd
Fantastisch Huisje!
Familie Witteveen - Zomervreugd
Dit is de 2e keer in het huisje, ook dit keer was alles in orde, een heel fijn verblijf gehad.
Familie Slikker - Zomervreugd
Heerlijk compleet vakantiehuis. Schoon en nieuw. Prachtige plek.
Familie Koekoek - Zomervreugd

Uw vakantiehuis aan zee

Op zoek naar dat ene fijne vakantiehuis aan de kust, even lekker weg in eigen land.

Dan bent u bij Callantsoog Vakantiehuisjes aan het juist adres.  Als onderdeel van LekkerNaarZee vindt u bij ons ruim 125 vakantiehuisjes direct aan zee in Callantsoog, Groote Keeten en Sint Maartenszee.  

 

Zoek in ons aanbod van 143 vakantiehuizen!